| Anais300 a întrebat:

Daca am dat din greseala "raportare si blocare" la un contact pe WhatsApp cum pot sa vorbesc din nou cu aceea persoana(pentru ca momentan numai pot vorbi cu ea)? Funda❤

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este normal să nu mai poti să vorbesti cu acea persoană după ce ai blocat-o. Următorul pas pentru a relua conversația este să o deblochez

| Irinelp a răspuns:

Intra pe whatsapp si dupa inta in lista de contacte si persoana pe care ai blocat-o apare si ia in lista, pentru a o debloca tine degetul apasat pe acest contact si caind apare deblocare contact dai clik deblocare si dupa ce il deblochezi poti reincepe conversatia cu acea persoana.