| Roby_roberto_1997 a întrebat:

Ce se intampla daca nu am adeverinta medicala cu vaccinurile de la cabinet, nu am fost sa o iau. si maine am auzit ca trebuie sa o ducem la scoala, ca dam proba scrisa la romana

Răspuns Câştigător
| B530Mihai a răspuns:

Nu trebuie pentru maine.Trebuie pentru dosar pentru liceu, adica probabil ca pe vineri va va chema diriginta la scoala sa va spuna ce trebuie sa aduceti.

| Roby_roberto_1997 explică (pentru B530Mihai):

Si de unde as mai putea sa o iau? adeverinta aia ca la cabinetu medical nu cred ca mai vine cineva

3 răspunsuri:
| B530Mihai a răspuns:

Poi cel mai normal e sa vorbesti cu diriginta sau cu un coleg mai mare de la tine din oras sau comuna. Oricum trebuie sa ti-o dea medicul de familie.Bafta si eu am trecut in clasa a9 a

| B530Mihai a răspuns:

Poi cel mai normal e sa vorbesti cu diriginta sau cu un coleg mai mare de la tine din oras sau comuna. Oricum trebuie sa ti-o dea medicul de familie.Bafta si eu am trecut in clasa a9 a :X:X