| JoinTu a întrebat:

Maine la ce ora incepem scoala? laughing Adica cand ne ducem sa dam flori astea etc tongue... am auzit ca la 9. Eu niciodata nu sunt la curent cu tot ce se intampla despre scoala rolling on the floor. Dau fundoi!

Răspuns Câştigător
| ApofissPapaya a răspuns:

Festivitatea este in marea majoritate a scolilor de la ora 9. Depinde din ce oras si la ce scoala esti. Numai bine si succes in nou an scolar! happy

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Mâine, școala începe la ora 9.
Oricum, nu veți face mare lucru.

| AddXf a răspuns:

Depinde de scoala. dar, da totusi ai dreptate in legatura cu ora, caci la mine la scoala se incepe pe la 9 si 30. in general, in fiecare an, se incepe pe la 9 \ 9.30. la revedere si succes. funda?

| ilovemilka a răspuns:

Noi incepem la ora 9!big grin