| Cybertrust a întrebat:

Ce sistem de operare imi recomandati, windows si linux?
Care versiune de windows este cea mai noua si mai buna la ora actuala?
Care versiune de linux este cea mai noua si mai buna la ora actuala?

5 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Pentru ce folosesti PC-ul? Ultimele versiuni de windows nu sunt neaparat mai bune.Depinde la ce il folosesti.

| alin180 a răspuns:

Linux este foarte naspaaaaa.Mai aproape toata lumea foloseste windows(pai sunt bune toate.cel mai nou este windows 7. cel mai bun mie mi se pare Windows XP.) Despre Linux nu stiu pentru ca nu m-am interesat sa vad versiunile si cat este de bun, dar windows il depaseste in multe privinte.Cei care sunt pe Linux cred ca se descurca foarte greuhappy Windows este cel mai bun sistem de operare pentru PC-uri.

| alin180 a răspuns:

Uite daca vrei sa stii mai multe despre Linux ^_^ http://www.linux.ro/node/22

| AnDrEy55 a răspuns:

A aparut windows 8

| Gadja_Adrian_1993 a răspuns:

Depinde la ce ai nevoi in orice caz linux e cel mai bun. pot spune persoanele tot ce vor dar nu se uita la fapte.ma rog---windowsul e mai usor de folosit de asta totti prefera windows. in special xp