| cristiana2409 a întrebat:

Ce stiti despre monedele konnek? Cat valoreaza in lei 50 konnek? am o moneda gasita.

3 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Eu una m-am documentat inainte sa iti raspund si nu am gasit cine stie ce. Vad ca le vaneaza colectionarii asa ca ce pot eu sa iti sugerez e sa le pui pe net sub forma de licitatie ( de exemplu le poti pune pe okazii) si le vinzi doar daca iti convine pretul final. Sa mentionezi acest lucru in descriere sa nu zica lumea ca esti neserios.

| VladdDN a răspuns:

Nu ştiu ce să zic, de exenplu am găsit 20 de koneek la 150 lei sau la 500 deci există anumite trăsături...eu îţi recomand să mergi la un anticariat şi să întrebi acolo!

| Albert9928 a răspuns (pentru VladdDN):

Injur de 180 lei