| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebebuie sa am ca sa pot sa imi fac legitimatie selgros?

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Cum pot deveni client SELGROS?
Selgros este un club destinat profesioniștilor și pasionaților de bunătățuri. Accesul în magazinele noastre se face în baza cardului de membru al clubului (legitimație) care se obține la biroul de informaţii sau la cel de Relaţii Clienţi de la intrarea în magazin.
Pentru card de membru în clubul pasionaților (persoana fizică) este nevoie doar de un act de identitate.

| Staif a răspuns:

Simplu: intri in magazin si la intrare, unde mereu este cineva, ceri legitimatie. Iti trebuie buletinul.
Nu stiu la ce te ajuta. Pentru ca la noi, intra oricine si nu se cere legitimatie.