| Elena1234456 a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa ai internet pe telefonul mobil? Eu am Nokia 6555 dar nu imi merge si nu stiu de ce.Are "Mini Opera". Cat costa ca sa ai internet pe mobil? Eu sunt pe Cosmote... orice informatie mi-ar fi de mare folos va rog postati aici! Orice informatie despre internetul pe mobil este binevenita (pret, calitate, ce trebuie sa faci ca sa ai, etc.).

2 răspunsuri:
| antonius74 a răspuns:

Trebuie sa mergi la un magazin cosmote si sa le ceri sa-ti activete o extraoptiune de internet. nu e asa mult, cativa euro pe luna (depinde de cat de mult il folosesti). pe site-ul lor nu gasesc informatii despre abonamente de date (asa se numesc), asa ca nu pot sa-ti zic exact cam cat ar fi (totusi, maxim 11 euro e ala pentru cei care stau toata ziua, cam asa)

| claudytzu a răspuns:

Am un prieten pe orange si da 2 euro pe luna!