| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa ii scriu medicului de la comisia de expertiza in legatura cu boala mamei mele?

1 răspuns:
auran
| auran a răspuns:

Nu stiu daca trebuie sa scrii tu ceva neaparat in ceea ce priveste boala mamei tale, dar sigur le vor trebui toate analizele facute si o scrisoare medicala de la medicul specialist care o incadreaza intr-un anumit grad de handicap legat de boala sa - vorbeste cu medicul de familie - stie mult mai bine ce-ti trebuie
Sanatate