| Ghost963 a întrebat:

Ce trebuie sa indeplinesc ca sa fac transfer la un alt liceu, dar acelasi profil?

Răspuns Câştigător
| Viorel47gk a răspuns:

Sa te interesezi dac mai sunt locuri libere la acel liceu la care vrej sa te transferi si la acel profit, poti foarte simplu sa intrebi directorul sau secretara de la acel liceu, apoi sa i spui directorului de la liceul tau ca vrei sa te transferi la liceul x, dupa aceia, este foarte simplu, te duci cu buletinul si directori respectivi iti vor spune dac este posibil sau nu, si evident trebuie sa ai medie pentru acea clasa, chiar daca este acelasi profil, media poate fi mai ridicata sau mai scazuta, depinde de liceu. MULT SUCCES!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ai pile si relatii, traim in Romania, nu treci nici strada fara pile