| Invictusman a întrebat:

Ce tripp îți dă cocaina (efect, filme)? și de la a cata "priza" devii dependent? Cum te afectează cu timpul? Mai poți scăpa de aceasta dependenta?
(E doar o curiozitate nu sunt eu cu de astea)
Te ajuta dacă ai depresie și anxietate? Sau le agravează?

Consumând frecvent duce la retardism? Și dacă da e ireversibil? (retardismul)
Acord fundă

7 răspunsuri:
| Invictusman explică:

De abia îmi permit de antidepresive și sa plătesc facturile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil intenționezi daca ai pus întrebarea. Raspunsul nu fii interesat absolut de asa ceva.

| Invictusman explică (pentru anonim_4396):

Nu. Se droga niște persoane și vreau sa știu de ce, și ce simțeau.
Ca tot mai mulți se droghează cu cocaina.
Au bani, au prieteni, masini și totuși se droghează, eu sunt rupt de viata și probleme și nici măcar nu fumez, am probleme mult mai grave ca ale lor. Nu înțeleg de ce se droghează unii dacă au tot ce trebuie, se distrug singuri.
Dacă vrei sa ști prefer sa ma sinucid decât sa ma droghez cu asa ceva.

| Răzvi42 a răspuns (pentru Invictusman):

Da-i bataie, nu esti singurul care o face.

| Invictusman explică (pentru Răzvi42):

Mai bine beau o bere la halbă și niște mici decât asa ceva, doamne ferește.

| Pamanteanul a răspuns:

De ce vrei sa ști matale de trip?

| Invictusman explică (pentru Pamanteanul):

E doar o curiozitate.
Foarta multa lume consuma coca de aia, se distrug singuri ca asta creează dependenta ușor