| katalinu26 a întrebat:

Ce v-a placut cel mai mult la romanii au talent, acum cateva minute? happy

21 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

1. tipu' care a dansat street, Robo (parcă)
2. tipu' ăla de 15-16 ani.care,când vorbea, avea o voce destul de naşpa...şi când a început să cânte.am rămasstraight face

| Freaky a răspuns:

Pai in primul rand copilul care canta muzica de opera.
Apoi veveritele rolling on the floor))
Si gemenii-papap subiduba

foaRTE BUNA EMISIUNEAAAAA

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Singurul mare talent de acolo a fost copilul de 15 ani, contratenor!

| Bya132 a răspuns:

Copilul de 15 ani m-a impresionat si tipi sau tipele nu am inteles ce au fost care au prezentat la inceputlaughing ( trave*titii )

| Angel_5977 a răspuns:

De baiatu ala nu mai stiu cum il cheama de are 16 ani, ce voce are doamne:X

| Passionlove a răspuns:

Eu astept sa vad altii si mai buni, au fost momente frumoase si aici. Ce m-a lasat placut impresionata a fost Narcis Iustin Ianau, consider ca are o voce minunata in ciuda oricaror critice ce le-a primit pana in prezent.

| Passionlove a răspuns:

Gemenii aia au fost si la Megastar laughing

| Passionlove a răspuns:

Gemenii aia au fost si la Megastar. Daca au ratat o sansa au spus ca aici vor avea una mai buna, daca nu au voce, au talent.laughing

| Liviu_2320 a răspuns:

Pustiul de 15 ani care a cantat opera m-a lasat cu gura cascata, cei 3 de la inceput care lau facut pe Mihai sa iasa din emisiune laughing intr-un cuvant TOT! a fost genial

| aia a răspuns:

Veveritelerolling on the floor am ras cu lacrimirolling on the floor

| xblumix a răspuns:

De gemeni laughing

| djandrei a răspuns:

Baietii aia imbracati in femeie am ras de m-am spart si acum rad cand imi aduc de ei apoi mutra facuta de Mihai Petre

| katalinu26 explică:

Street dance si veveritele, dar cel mai mult faza cu ala imbracat in tricou albastru care canta alejandro rolling on the floor)

| JustMelavJustMe a răspuns:

Baiatul de 15-16 ani care canta exact ca o femeie...adulta
Mi-au placut cei 5 baieti cae au ramas doar 3.
Mi-au palcut "Veveritele"
si un pic gemenii...m-ai intrebat cel mi mult si ti-am raspuns.dar mie imi palc mai multe.

| biiiabyby a răspuns:

Baiatul acela, Iustin parca, si tanti cu baralaughing

| daniela_9291 a răspuns:

Pai baiatul acelalove struckdoamne ce voce are, talent pur si cele 3 magnificerolling on the floor
cat am putut radelaughingveveritele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Street dancesmug

| Fiction a răspuns:

Era un barbat de 54 de ani si sotia lui de 51 si au dansat pe muzica populara.Ma ameteau dar mi-au placut.Mi-au mai placut cele trei "femei"(barbati travestiti) rolling on the floor

| paupaulapaulina a răspuns:

Sincera sa fiu Narcis Iustin Ianau m-a lasat cu gura cascata love struck

Are o voce impresionanta love struck Este foarte talentat si are un vitor stralucit in fata :* Daca as putea sa desemnez un castigator el ar fi acela straight face

Intreaga tara Romania ar trebui sa fie mandra ca are asemenea talente :o Acel copil m-a facut intr-adevar sa lacrimez de bucurie... Extraordinar happy love struck :*

Fundita happy

| alexutza_6470 a răspuns:

Veveritele veselerolling on the floortie?

| Alexa_8947 a răspuns:

Tipul ala de 15 ani si gemeni laughing