| Eookatha a întrebat:

Ce versiune de Photoscape are fontul champagne and limousines. Eu am versiunea 3.6 si nu am fontul asta. Vreu sa-mi spuneti ce versiune de photoscape are acest font, si un site de unde il pot descarca.
Mersi :*

10 răspunsuri:
| George189 a răspuns:

Il gasesti aici: http://www.dafont.com/champagne-limousines.font
da-i download, apoi dezarhivezi undeva si o sa ai 4 fonturi si un txt. click dreapta pe fiecare font apoi dai install. dupa ce faci asta o sa poti folosi fontul in orice program

| Eookatha explică (pentru George189):

Pai si cum dau install? Ca nu imi apare niciun install

| George189 a răspuns (pentru Eookatha):

Ce windows ai?

| Eookatha explică (pentru George189):

Xp, de ce?

| George189 a răspuns (pentru Eookatha):

Ca sa instalezi fonturi in Windows XP, copiaza fonturile din arhiva in folderul C:\WINDOWS\Fonts
Copiaza fonturile direct, fara folder

| Eookatha explică (pentru George189):

Şi după ce faC?

| George189 a răspuns (pentru Eookatha):

Dupa ce le-ai copiat acolo, in Photoscape sau in orice alt program unde poti scrie ceva (ex. Word, Messenger, etc.) o sa ai disponibil fontul Champagne and Limousines sa il poti folosi

| Eookatha explică (pentru George189):

Dar nu îmi da fontul asta in photoscape sad

| George189 a răspuns (pentru Eookatha):

Dupa ce instalezi fonturi noi, unele programe vor sa le dai un restart ca sa le ia. verifica lista de fonturi poate le-a bagat cu alt nume. mai mult de atat nu stiu ce sa iti mai zic.

| Eookatha explică (pentru George189):

Ok. O să încerc!