| FzKr a întrebat:

Ce windows imi recomandati pentru un calculator Intel Pentium (R) Dual-Core E5300 2.6Ghz, HDD320GB, 2GB RAM, ATI HD4350 1GB

10 răspunsuri:
| wolfy911 a răspuns:

Incearca un Windows7... daca gasesti Gaming Edition...personal e favoritul meu big grin

| sshhhhhttttt a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci, daca vrei un film xvid si un mess baga windows7, dat daca vrei un joc ceva, aici iti trebuie batranul windows xphappy

| eweu a răspuns:

Xp daca vrei sa il folosesti pentru jocuri

| Tkn a răspuns:

Xp sau 7, dar inclin balanta spre 7!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7 fara nicio discutie.
@claudiu16, ne amuzam, nu? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramai la Xp pentru Win 7 nu o sa aiba adevarata lui performanta pe acea configuratie.

| IoNyXxX a răspuns:

Xp

| claudiu16 a răspuns:

Windows 98 sau 2000

| DanyelDanu a răspuns:

Windows Last XP 22 [ recomand ]

| HarDDD a răspuns:

Eu te-as sfatui sa ramai la un xp...dar deoarece ai un procesor marisel ai putea folosi si un windows 7