| popmirgea1999 a întrebat:

Ce ziceti?
Am vreo sansa sa intru la faceultatea de educatie fizica si sport daca nu fac sport de performanta?big grin
Dar sa fac fata acolo?
P.S. As vrea sa dau acolo pentru ca imi place foarte mult sportul dar multi imi spun ca si daca intru nu fac fata sad

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă nu faci sport de performanţă, e mai greu dar nu imposibil.Depinde de condiţia fizică. Multă baftă! Sărbători fericite!

| popmirgea1999 explică (pentru onasis1961):

Conditie fizica o am foarte buna zic eu big grin
SI nu sunt decat a 10-a pana atunci pot sa o mai imbunatatesc tongue
Sarbatori fericite si tie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca daca te antrenezi tu singur si capeti conditie fizica atunci o sa faci fata.

| axel112 a răspuns:

Apucate de fotbal daca vrei picioare, joaca tenis daca vrei maini, fa inot daca vrei abdomen fiecare sport e distractiv te antreneaza fara sa-ti dai seama daca iti plac astea si le practici macar una rezisti