| IbrahimSorin a întrebat:

Ceau! Care sunt sansele sa ma angajez ca kinetoterapeut dupa ce termin facultatea? Sa ma angajez doar cu cei 3 ani de facultate. Si unde as putea sa fac acea "experienta" pe care o cere toata lumea?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Faci voluntariat in timpul facultatii. Orice forma de voluntariat se pune ca experienta, indicat ar fi sa fie in domeniu, eventual intr-un spital sau centru de recuperare.

| IbrahimSorin explică (pentru Bondarel99):

Multumesc. Si la prima intrebare? big grin

| Bondarel99 a răspuns (pentru IbrahimSorin):

Nu stiu domeniul. Dar piata asta a kinetoterapiei e in crestere, sunt o gramada de centre, poti sa iti deschizi chiar tu o afacere. Urmaresti anunturile de angajare si depui cv pe unde poti, de gasit gasesti.