Întrebare recomandată | Kornuletz540 a întrebat:

Cei care ați fost plecați în Anglia sau aveți rude/prieteni/cunoștințe acolo, care orașe din sud, din vecinătatea Londrei (și nu numai), sunt cele mai ieftine, adică au cele mai decente prețuri la supermarketuri, chirii destul de mici și costuri reduse la transportul public, restaurante, relaxare și servicii? Vreau să știu pentru că voi da la admitere la master și vreau să mă înscriu la bursă Erasmus pentru Marea Britanie.

6 răspunsuri:
| anonim3248 a răspuns:

Pentru ce vrei tu te-ar costa lunar cam 2500 de euro fără chirie și utilități unde stai.
Asta la cam 4 km de centrul Londrei și cartierul e cu case vechi și foarte scumpe.

| anonim3248 a răspuns (pentru anonim3248):

Cu chirie și utilități mai pui 1000 de euro pentru o cameră din casele de unde am spus.

| Sistemulxxl a răspuns:

Portsmouth

| calinnefor123 a răspuns:

Costa dahuia brat teo naibit imi pare rau cesna

| Kornuletz540 explică (pentru calinnefor123):

Bro, vorbești păsăreasca?happy