| Rubyrubyy a răspuns:

Tu vrei sa iti faci like-uri pe facebook la pozele tale pentru o funda? Ei bine tine minte un sfat : Utilizatorii TPU nu sunt chiar asa de prosti ca sa-ti dea tie likeuri la poze pe facebook..NU MA INTERESEAZA DACA O SA-MI ASCUNZI RASPUNSUL...

| andrushk50 explică (pentru Rubyrubyy):

De fapt, nu sunt obsedata de like-uri, dar am nevoie de multe like-uri ca sa pot sa achitizionez un lucru f. important pentru. mine...si am cautat multe solutii, dar nu stiu ce sa mai fac crying...

| andrushk50 explică (pentru andrushk50):

Si nu, nu e fb meu....nu pot sa va povestesc, e ceva personal. crying