| benga94 a întrebat:

Ceva informatii despre justvoip, cei care stiti! dau funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JustVoip este un serviciu online de telefonie care permite convorbiri gratuite între anumite rețele de telefonie fixă. Cel puțin poți suna gratuit în România de pe aplicația web JustVoip pe un număr romtelecom sau alt număr fix. Pe prima pagină are și un calculator pentru tarifele practicate de aplicația JustVoip pentru convorbirile care ne interesează, în funcție de țara apelantă și cea de destinație, precum și tipul convorbirii.

http://www.dexblog.ro/suna-gratuit-pe-fix-cu-justvoip/

| benga94 explică (pentru anonim_4396):

Pai nu am bagat inca credit am contul 0.00 ceva de genu, am facut 2 apeluri de proba fara sa vorbesc cu nimeni a sunat si atat acum nu mai merge nu stiu de ce, pe mine m-ar interesa mai mult sa sun in Italia pe mobil sua fix daca ar fi free sa sun ar fi belea, stii ceva de ce ma intereseaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu mai mult, imi pare rau!