| eDDy a întrebat:

Cine a vazut luna? Ce era schimbat la ea? Eu nu am vazut-o. Si ce trebuia sa se intample mare lucru azi. Mari catastrofe straight face. Explicati-mi si mie.

3 răspunsuri:
| zanesiprintese a răspuns:

Eu nu am vazut-o, sunt nori. Singura schimbare este ca se vede mai mare cu 15% (din ce am auzit la stiri)... Cat despre catastrofe, trebuia sa fie un cutremur, dar cum spune si in biblie multi profeti falsi se arata... happy

| CArtoons a răspuns:

Bai eu nu am vazut-o ca sunt nori si as fi vrut mult sa o vad stiu ca luna dureaza 3 zile adica pana luni in zilele astea lumea spera ca luna sa nu se aproprie prea mult de pamant ca pamantul sa nu o atraga...chestia asta cu apropierea lunii se repeta l aun anumit interval cativ ani ar trebui sa fie cutremure eruptii vulcanice si cam atatthinking dar nu o sa se intample din cate am inteles

| Torrnado a răspuns:

Eu n-am vazut luna deoarece era cer inourat.