| SingleFlavor a întrebat:

Cine are laptop HP si cunoaste? este un led langa mufa de incarcare, va rog imi spuneti si mie ce se intampla cand e portocaliu, caand e alb si cand nu se aprinde (conector introdus ). Cand e protocaliu e gata bateria. cand e stins e incarcata 100%, dar cand e ALB?

Răspuns Câştigător
| DarkMirror a răspuns:

Si eu am laptop HP dar la mine nu se face portocaliu. Si de obicei laptopurile HP au in Control Panel o sectiune noua, care se cheama HP Documentation. Daca nu o ai uite ce zice:

http://i1230.photobucket.com/albums/ee499/destroyer783/HPDocumentation.jpg

3 răspunsuri:
| Echaursi a răspuns:

Nu scrie in cartea laptopului?
Verifica.

| denisa402 a răspuns:

Eu nu am bateria in laptop acum si led-ul este alb thinking

| Denis90 a răspuns:

Se incarca ...Si cand ai conectorul introdus si nu se incarca insemna ca are mici probleme ...Asa am patit-o si eu si l-am schimbat cu un MSI foarte bun.