| danpas a întrebat:

Cine ma ajuta? am o placa creative sound blaster pro x-fi surround 5.1 nu am cd. am instalat driver si console launcher de la creative, a pornit dar nu merge decat stereo, nu mai stiu ce setari sa mai fac...am win.7

1 răspuns:
| MiculAjutor a răspuns:

Si eu am avut o problema cu dirver-ul de sunet si am gasit un program cu care am rezolvat problema care ma stresa de jumatate de an:3dp CHIP(acesta este numele)link de unde sa descarci:http://www.softpedia.com/get/System/OS-Enhancements/3DP-Chip.shtml
Poti sa incerci sa il instalezi si pe acesta si sa vezi daca functioneaza.