| Draaaaven a întrebat:

Cine ma ajuta? Am stick-ul gol [are 7.26 gb] si vreau sa imi pun un film pe el de 6.55 si cand ii dau "paste" imi zice: "The disk in the destination drive is full. Insert a new dick to continue." si tocmai l-am formatat straight face! dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Dacă l-ai formatat deja, încearcă să dai un restart la calculator, să mai întroduci o data stick-ul. Ai verificat dimensiunea filmului? Să nu depășească 7.26 GB? Poate te-ai uitat greșit, încearcă să dai restart. Succes!

2 răspunsuri:
| MariusSB a răspuns:

Trebuie formatat.Te duci in "My computer" la locatia stik-ului.Click dreapta-Format. Si banuiesc ca este setat FAT32 si il pui pe NTFS.Il formatezi si gata happy

O zi buna!

| AndrewAndy a răspuns:

Insert a new DICK to continue?laughing asta e cea mai tare duma pe TPU de azi.