| HaS4 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine am cumparat si eu un stick de vreo 2 gb de 4 zile si cand il bag in calculator nu apare nimmic nu merge stickul sau calculatorul nu am instalat ceva? sau ce deci nu apare nica ieri nimic... trebuie sa dau undeva anume? cine ma ajuta dau funda! Scuzati categoria am nev mare de raspuns

2 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, mi s-a intamplat si mie. Pai daca te uiti bine, calculatorul are 2 mufe in fata si 2 in spate. Alea din fata de obicei nu prea merg( nu stiu de ce). Incearca pe una din spate.
Sper sa-ti mearga. O zi buna!

| HaS4 explică:

Pai nu am bagat mufele din fat aca stiu ca nu merg am bagat in cele din spate dar nu apare nimic