| geta a întrebat:

Cine ma poate ajuta...am dat din greseala ignor unui id de mess, l-am sters si din lista de ignor iar acum nu stiu cum mai pot face rost iarasi de acel id.Stie cumva cineva daca se mai poate face ceva in aceasta privinta...mai pot afla acel id? mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sfatul pe care mi l-a dat mie monica claudia:
"inceraca si da un restore la pc cu o zi inainte de a sterge.
start -Accessories -utility system-restore"

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din pacate, NU!
Nici daca ai avea "pile" la server, deoarece mesajele nu se stocheaza, mai ales daca ai renuntat la ele.

| jolie_3446 a răspuns:

Poate daca ai vorbit cu persoana respectiva s-au salvat discutii in arhiva. Cauta acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca mai ai mesajele de cand ai vorbit cu persoana respectiva doar asa ii poti afla idbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca s-au salvat discutii cu persoana respectiva cauta la arhivahappybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca mai ai salvate discutii cu persoana respectiva cauta la arhiva