| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu fisierele APK jocuri sau aplicatii pentru telefon, cum se intaleaza ca am inabunit cat am cautat moduri de intalare, ma chinui sa instalez pe un n95 8gb cateva jocuri si nu reusesc...help please

3 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Http://g4m3loft.peperonity.com site cu jocuri pentru telefon, si mai sunt destule...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Descarci fisierele cu extensia. apk pe calculatorul tau.
Le copiezi pe cardul extern al telefonului. Atentie ai nevoie de un card extern, altfel nu pot fi instalate.
Descarci de pe market Apps Instaler, sau ceva similar si le instalezi pe telefon

| Pictoru_Ionut_1987 a răspuns:

Symbian =.sis +. sisx +.jar
android =.apk
apk-urile sunt pentru android...winking