| CataLyNh0 a întrebat:

Cine ma poate ajuta? deci...de cand mi-am schimbat placa video a inceput sa mí se blocheze pc-u destul de rar, dar dupa mai multe luni a inceput sa mi se blocheze mai des, pana cand mi-am schimbat windows-ul. Dar de cand mi-am schimbat windows-ul aceeasi problema...la inceput mi se bloca foarte rar si acum mi se blocheaza foarte des( si la jocuri si pe net ). Credeti ca ar putea fi de la placa video? sau de la ce altceva?

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Daca ai denumirea ei poti gasi actualizare la driver pe site ul producatorului, recomand sa nu descarci deloc de pe t o r e nt sau alte site de astea, te poti virusa de nu mai stii cum te cheama. Odata descarcat incepi instalarea si urmezi pasii ceruti de program, atentie la ce bifezi sa nu dai ok la instalari toolbar, iconuri etc ca iti ruineaza viteza pe net. Apoi dai un restart si probezi.
Succes

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Ai incercat sa inlocuiesti driverul placii tale video cu una actualizata?

| CataLyNh0 explică (pentru traveler):

Nu...

| CataLyNh0 explică (pentru traveler):

Aha ok am sa incerc...ms mult big grin

| traveler a răspuns (pentru CataLyNh0):

Daca ai denumirea ei poti gasi actualizare la driver pe site ul producatorului, recomand sa nu descarci deloc de pe t o r e nt sau alte site de astea, te poti virusa de nu mai stii cum te cheama. Odata descarcat incepi instalarea si urmezi pasii ceruti de program, atentie la ce bifezi sa nu dai ok la instalari toolbar, iconuri etc ca iti ruineaza viteza pe net. Apoi dai un restart si probezi.
Succes