| alex2009 a întrebat:

Cine ma poate ajuta intr-o problema, ma intereseaza punctajul dupa care se ia casa de pensii pentru acordarea biletelor de tratament balnear, beneficiez de indemnizatie de handicap 461 ron, am fost si asta vara la Felix...va multumesc

1 răspuns:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Problema punctajelor este se pare o inventie a presei, nu exista nimic oficial din partea guvernului [lege sau ordonanta de urgenta ]. Dupa aprobarea bugetului pe 2010 vom afla mai multe, referitor la situatia dumneavoastra nu cred ca trebuie sa va faceti probleme aveti o situatie in care ve-ti beneficia de acest drept fara nici o problema.