| ancutalumi a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa scap de o eroare la windows 7 ultimate-64: codecs.dll?

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Eu îţi recomand să reinstalezi Windowsul sau să îţi pui XP-ul.
Pa-pa.

| jeffdragos a răspuns:

Codec.dll este un codec ce aparține Sony Ericsson PC Suite de la Sony Ericsson Mobile Communications AB non-sistem de procese cum ar fi originea codec.dll de la software-ul instalat pe sistem. Deoarece cele mai multe aplicații stoca date în registrul sistemului dvs., este probabil ca al tău registru a suferit fragmentarea și a acumulat intrările incorecte care pot afecta performanța PC-ului. Este recomandat să verificați al tău registru pentru a identifica problemele de încetinire.