| elevu a întrebat:

am un webcam intex si n-am avut pana acum probleme cu el dar acum...(seara functiona iar a doua zi nu mai mergea, imi apare doar o imagine alba).Am reinstalat windowsul. driverele si tot asa apare, doar o imagine alba (becul la webcam se aprinde cand il pornesc dar nu se vede imagine).Ce poate fi? Ma poate ajuta cineva cu un sfat sa rezolv problema sau trebuie sa schimb webul?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Problema e de la drivere.Caută pe site-ul lor ultimele versiuni de drivere instalează-le sau actualizează-le.Succes

| elevu explică (pentru DeyCj):

Am luat si ultimele drivere de la ei de pe site, deci drivere sunt,, la zi'' (si la webcam si la placa video) dar degeaba ca tot nu vrea sa mearga.