| viktor_9074 a întrebat:

Cine-mi poate da si mie cestionare pentru atestat transport marfa, s-au unde le pot gasi pe net?

3 răspunsuri:
| razek98 a răspuns:

Pls dati un vot pe serverul meu de cs va rog ca nu va doare mana plssss http://servere-cs.freakz.ro/cs_server-revine.zapto.org-17133.html

| eugenmanica a răspuns:

Da-mi un mail la eugenmanica@yahoo.fr si iti voi spune tot ce trebuie sa stii.

| viktor_9074 explică:

Cine-mi poate da si mie chestionare pentru atestat transport marfa, s-au unde le pot gasi pe net?