| Noname_6790 a întrebat:

Cine poate, si sti sa-mi afle si mie parola d la id straight face mi l-a spart cineva...am incercat sa mi-o recuperez dar nici datele ce le-am scris cand am facut id-ul nu le mai stiu! Cum as putea sa imi recuperez parola straight face... funditSa!

3 răspunsuri:
| PerfectAngel a răspuns:

Din pacate numai ai ce sa faci daca nu iti mai sti raspunsurile/datele pe care le-ai bagat acolo sad. Asta era singura sansa sa ti-l recuperezi sad Sry.
Funda?

| Deedeek a răspuns:

Ai o sansa sa-l recuperezi doar in cazul in care intra cineva pe el. Si-un mic gram de noroc. Poti incerca sa trimiti prin e-mail un keylogger bun si iti aflii noua parola atunci cand cineva intra pe id-ul tau. In plus, ii poti intoarce cu aceeasi monedatongue Dar, cum spuneam, trebuie putin noroc ca sa "plantezi" keyloggerul ala acolo.

| greieras a răspuns:

Ups naspa daca nu stii nici datele sad e cam greu acum