| tonyTnTtony a întrebat:

Cine stie bancuri super comice dar fara prostii? FUNDA

4 răspunsuri:
| Razvanp69 a răspuns:

Doua blonde cu un Ferrari pe autostrada.Un politist le opreste si le intraba:
- De ce mergeti cu 220 pe autostrada?
- Pai pe fiecare semn pe care il vedeam scria A220.
-Si domnisoara de ce este palida la fata?
- Asa a ramas de cand am iesit de pe A350.

| Razvanp69 a răspuns:

De cati politisti este nevoie sa bagi un stecher in priza? De 100. 1 tine stecherul si ceilalti 99 imping peretele.

| Razvanp69 a răspuns:

Bula la scoala. Inspectie. Se termina ora inspectorul se duce la profa si ii zice :
-Ora a decurs bine dar elevul din ultima banca nu a raspuns. Cum il cheama?
-Bula, zice profa.
Inspectorul:
-Bula poti sa vii putin? Ce faci cand te alearga un urs in padure?
-Fug
-Si daca fuge dupa tine?
-Fug si mai tare.
-Si daca fuge dupa tine si mai tare?
-Ma sui intr-un copac.
-Si daca se suie dupa tine?
-Ma sui si mai sus.
-Si daca se suie dupa tine si mai sus?
-Ma sui in varf.
-Si daca se suie dupa tine in varf?
-Auzi?! Tu cu cine tii cu ursul sau cu mine?!

| ThEKiDDuTz a răspuns:

Bula a fost recrutat in armata... Bula iesise pana afara si vede un cort care luase foc.
Iar bula striga cat putea el de mult
-Re re re foc foc (bula era balbait)
Iar totii soldati se trezira ca nu stia ce s-a intamplat.
Colonelul il felicita si il baga pe vapo.
Dar ce zice colonelul capitanului de vas
-Bah daca il auziti pe bula ca striga re re re va aruncati repede in apa pentru ca a luat foc cv.
Pleaca ei in larg iar bula incepe sa strige re re re.Toata lumea sarise in apa in afara de bula.Dar bula tot re re re bah rechinul laughing)