| ionutz9912 a întrebat:

Cine stie cum faci pe wwe ultimate impact 2011 tombstone? schema aia lui undertaker care il da cu capu de genunchi dau funtzita

5 răspunsuri:
| uǝʞɔıp a răspuns:

Il da cu capu de pamant

| ionutz9912 explică:

Bah eu te-am intrebat cum se face din ce tasteee nu cum se face ca aiia stiu si eu si nu il da cu capu de pamant ca il da cu capu intre genunchi

| ionutz9912 explică:

Nu tie ti-am zis bah la altu da acum nu mai joc wwe impact si am aflat oricum de mult

| RaRuTz a răspuns:

Deci cand oponentul lu Taker e ametit si iti sclipeste energia, il auci si apesi a+s in acelasi timp si o facewinking:d SPER SA TE AJUTE...happy