| xilotto a întrebat:

Cine stie cum imi pot schimba poza profilului meu? Ms

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Dai la editare profil, apoi la Selecteaza imagine profil, dai rasfoire si salveaza profil! Bafta.

3 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Daca este vorba despre tpu.ro dai in partea din stanga la Editare profil, mai jos cauti la "Selecteaza imagine profil" dai click pe browse si alegi o imagine si dai salveaza profilul.

| qLoveSmileღ a răspuns:

Buna... deci. dai la : Editare Profil, dupa ce ai dat click, vezi in jos ca scrie asa : Selecteaza imagine profil
, tu dai click pe browse de acolo si iti pui o imagine happy fundita?

| Christa a răspuns:

Editare profil, selecteaza imagine profil, rasfoire happy.