| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum sa intru pe facebook,,, mi-am pus sa imi trimita un cod pe telefon si eu sa il scriu cand intru pe facebook, si acum nu mai imi ajunge nici un mesaj pe telefon sad mi-am schimbat parola si tot nu am rezolvat nimic, AJUTAAAAATIMA VA ROOOGhappysadsadsad

3 răspunsuri:
| biyou95 a răspuns:

Si eu am aceeasi problemasad.din pacate nu cred ca se poate face nimic cu contul respectiv.

| lorelelea a răspuns (pentru biyou95):

Eu am rezolvat-o, de fapt am asteptat ca mult(2luni) si cand am incercat sa intru mi-a venit mesaju

| Telescu_Marian_1966 a răspuns:

Dar eu ca am fus un id pe facebok si acum a vresu sa intru pe altul si nu pot ajutati-ma