| RoseOfTheFire a întrebat:

Cine stie sa imi zica cum sa scriu pe hi5 cu negru am vazut unele persoane scriu cu negru cum pot face si eu asta cine stie?

3 răspunsuri:
| LemonCandy a răspuns:

Scri < strong > fara spatiu intre ">" si mai sunt si:
< B > fara spatiu inre ">" care iti da scrisul ingrosat
< i > fara spatiu intre ">" din nou care iti da scriu pe italic [intr-o parte laughing ]
< strike > fara spatiu intre ">" iti da scrisu taiat.
Cam atat stiu dar mai poti gasi pe google. Mai bine treci pe facebook ca e mai fain decat hi5 laughing. Cum vrei tu tongue
Numai bine`! happy

| andra97 a răspuns:

Este simplu.Trebuie la fiecare comentariu pe care vrei sa il adaugi scrii < strong > in fata (fara space) si dupa aceea scrii textul care il dorestihappy.

| Facebook_4877 a răspuns:

Pe facebook scrii cu negru... treci pe el