| Muhteşem a întrebat:

De ce unele persoane dintre voi sunt disperate dupa FUNDA? Am vazut mai mereu ca dupa ce au dat un raspuns scriu si "funda? "

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate trăiesc cu impresia că cerșind aceste fundițe care au o valoare de 100 de puncte/fundiță ajung experți, dar se înșeală!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Detecandy a răspuns:

Pentru ca fundele iti maresc oarecum gradul de inteligenta pe acest site. Toti vrem sa fim experti TPU,userii anului,blah blah blah. Nu?
Si,in plus,daca esti cu un grad mai mare decat ceilalti,te crezi tare,superior,iti da un sentiment de mandrie si te bucuri sa vezi ca celorlalti le pasa de sfaturile tale si ca te iau in serios.

Ce,tie nu-ti place sa primesti funde? Nu te simti mai superioara cand vezi ca, in opinia cuiva, raspunsul tau e cel mai inteligent dintre toate? Eu cred ca da.

| Muhteşem explică:

Stiu ca iti maresc ''gradul'',dar de ce e nevoie sa scrie''funda? '' daca stie ca a dat cel mai bun raspuns si ca va primi funda?
Asta ma deranjeaza la unele persoane,e ca si cum sunt disperati, si ca ei raspund doar pentru a primi funda, si nu pentru ai ajuta pe cei care au nevoie.
Iar eu nu vreau sa par sau sa fiu superioara fata de nimeni.Toti suntem egali si avem aceleasi drepturi.