| Cookie_3704 a întrebat:

Cineva mi-a spart parola de messenger si hi5 sad. cum le pot recupera?
va roog!

3 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Mdea.nu mai ai ce face. numai daca stii intrebarile secrete big grin atunci da.asa adio... tot timpul cand iti faci un id de messenger e bine sa ti mine intrebarile secrete ca sa recuperezi parola sau sa pui un email alternativ big grin imi pare rau sad fi mai atenta data viitoare.

| stick a răspuns:

Daca stii datele care le-ai folosit la crearea id-ului sigur ca poti, daca nu... oricum program "spart parole de messenger" nu exista, a facut-o cineva care a stiut datele tale, bafta

| foxi a răspuns:

Schimba parolele, ce sa recuperezi?