| bleakk a întrebat:

Citi tot acest articol si spuneti o parere dupa:-s

http://cultural.bzi.ro/dezvaluirile-unui-francmason-pe-p atul-de-moarte-traim-realitatea-zguduitoare-a-ultimelor- zile-4018

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Inainte ca planeta sa fie condusa de gruparea satanica intitulata "Noua Ordine Mondiala" vom fi condusi de catre chinezi.
Aici are un pic dreptate, în sensul în care, cei ce vor conduce lumea vor trebui să țină cont tot mai mult de chinezi, tot așa cum acum trebuie să țină cont de americani.
Gruparea aceea satanică nu există, dar începe să se prefigureze o entitate care conduce lumea, dar asta este intangibliă. Internetul, criptovalutele, și așa mai departe.
Restul articolului sunt elucubrații fără bază.
Al treilea război mondial s-a consumat la Hiroșima și Nagasaki.
În loc să moară liniștit, visa prăpăstii iar pastorul acela nu și-a putut ține gura, că știa că sunt destui duși cu pluta cărora le plac profețiile cu dezastre.