| bleakk a întrebat:

Citi tot acest articol si spuneti o parere dupa:-s

http://cultural.bzi.ro/dezvaluirile-unui-francmason-pe-p atul-de-moarte-traim-realitatea-zguduitoare-a-ultimelor- zile-4018

1 răspuns:
| SilviuDum a răspuns:

Unele chestii sunt adevarate. Cum ar fi faptul ca China o sa devina cea mai puternica natiune din lume. Totusi partea cu perversitatea mi se pare cam deplasata.

E destul de simplu sa vezi cat de adevarata este informatia. Urmareste pretul barilului de petrol. Daca ajunge la 200$ pana la sfarsitul anului... inseamna ca articolul e mai adevarat decat pare.

E totusi posibil sa fie inflorit.