| Valy9999 a întrebat:

Constanța sau București? Ce oraș este mai frumos și de ce?

7 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Ambele sunt cum sunt, dar tind spre Constanța. Pt mine, că stau aici, nu este cine știe ce.dar are și părți bune. Welcome to Costangeles laughing

| octav005 a răspuns:

Depinde din ce punct de vedere este mai frumos. dupa parerea mea este ca BUCURESTIUL este foarte aglomerat. si foarte poluat.

eu as alege constanta, chiar daca stau in buc

| DenisaNicoletaG a răspuns:

BUCURESTIUL e cel mai frumos din lumea asta.
Daca ai stii cat regret ca nu stau acolo, ca na, trebuia eu sa stau in Campulung Muscel.
BUCURESTI pe viata, ramane cel mai tare. FOREVER happy

| Eusebiu15 a răspuns:

Depinde ce-ti place mai mult. daca vrei agitatie, viata de noapte si sa fii inconjurat de lume tot timpul, bucurestiul e alegerea pe care trebuie s-o faci, dar daca iti place marea, Constanta

| Andreea_Erika_1993 a răspuns:

Ambele orase sunt frumoase. Bucurestiul este frumos deoarece este capitala Romaniei dar totusi Constanta are multe locuri faine de vizitat si marea este superma mai ales vara..Alte intrebari?
Sper ca te am ajutat. Funda?

| Bunny2017 a răspuns:

Constanța... dar nu prea e de comentat. Pur și simplu București e prea aglomerat si nu prea îți găsești o liniște deplină. Dar asta e parerea mea ☺