| elcosmin a întrebat:

Hei! Am o problema cu facultatea. Eu ma decisesem sa urmez facultatea in Constanta pentru ca este un oras mai linistit si mai putin aglomerat decat Bucuresti, dar o cunostinta mi-a spus ca tot la Constanta a facut facultatea si ca era foarte naspa din multe puncte de vedere si ca sa ma duc la Bucuresti.

Voi ce ziceți!? Bucuresti sau Constanta? De ce?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Nu contează unde faci facultatea, in București, Constanta, Cluj etc. Important e unde nimerești, eu sunt din București și sunt la o facultate aici și este foarte bine din toate punctele de vedere, dar înainte am fost la o facultate tot în București și a fost foarte urat, m-am retras după primul semestru, deci pădure cu uscăciuni exista in orice oraș, totul depinde de colectiv și de atmosfera...

| elcosmin explică (pentru RobertMoon):

Poti sa imi spui daca nu te supara la ce facultate esti? Multumesc!

| RobertMoon a răspuns (pentru elcosmin):

Ucdc

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Constanța nu e nici pe departe cel mai bun centru universitar din România

| Alexandru250201 a răspuns:

Du te unde consideri tu ca e mai bine pentru tine