| Robbberttta a întrebat:

Contul meu de facebook a fost blocat pe motiv de spam, in cat timp se va debloca?

Răspuns Câştigător
| killforfun19 a răspuns:

Daca e prima data cand til blocheaza este de 15 zile daca l-ai mai avut blocat e de o luna!

2 răspunsuri:
| Modric a răspuns:

Buna! Daca contul tau a fost blocat din cauza unui motiv de spam depinde si de gravitate, dar contul tau va fi blocat ori 15 zile dar mai degraba o luna pentru ca sincer sa iti spun si mie mi s-a intamplat la fel si dupa 31 de zile contul mi-a fost deblocat... Sper ca te-am putut ajuta!

| 15cineva a răspuns:

Am patit si eu ...schimba-ti parola si il vei debloca happy funda?big grin