| BarbuMaria23 a întrebat:

Bună seara. Astăzi mi-a fost blocat contul de Facebook, cum îl pot debloca?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți. Trebuie să aștepți ca robotul de pe FB să țl-l deblocheze.

| BarbuMaria23 explică (pentru sadrian46):

Imi cere buletinul pentru deblocare dar eu nu vreau sa il dau

| Wr3nch a răspuns (pentru BarbuMaria23):

Fara buletin nu se va debloca, si daca iti faci altul pe acelasi nume o sa il blocheze pentru ca nu ai voie sa ai mai multe.

| sadrian46 a răspuns (pentru BarbuMaria23):

Atunci nu se va debloca.

| ReignForest a răspuns (pentru BarbuMaria23):

Eu am dat lor o poză că betinul ca să pot să îmi schimba emailul și parola că altfel nu mă puteam conecta, deci e obligatoriu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că ți la raportat careva pentru postări inadecvate sau să îți facă rău.