| anonim_4396 a întrebat:

Contul de Facebook mi-a fost blocat deoarece mi-am schimbat de foarte multe ori parola, Cum il pot debloca fara a introduce acele date? Il pot debloca cu un numar de telefon? Ce metode pot folosi pentru a-l debloca?

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Il poti debloca cu maiul, sau cu numarul de telefon, dar daca ai pus pe facebook la datele tale personale numarul de telefon.

| anonim_4396 explică (pentru LaLaura):

Mail-ul este blocat, cum imi pot recupera contul cu nr de tel(il am in profil)?

| LaLaura a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai il ai daca ti le-ai pus tu. Daca ai numarul de telefon pus, atunci nu ai ce sa faci decat sa le scrii celor de la facebook cum ca contul este blocat, dar sper ca ai numele si prenumele tau real si sa ai carte de identitate.