| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca cineva din romania la 16 ani poate ajunge cantaret international? Dau funda cel mai bine argumentat

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu contează ce vârstă ai.Şi desigur,dacă doreşti,poţi ajunge şi pe scenele păşite de artişti consacraţi, să ajungi unde doreşti şi să-ţi împlineşti visurile. Dacă ţi se oferă o asemenea şansă, poţi doar să te bucuri şi să mergi mai departe.Mulţi se vor îndoi de tine, îţi vor spune că nu vei reuşi.Tot ce trebuie să faci este să ai încredere în propria ta persoană şi să te bucuri de ceea ce ai. Oricine poate să pună o voce pe un disc sub efectele unui computer, dar nu oricine poate impresiona cu o accapela, cu un live.Nu întoarce privirea sau gândurile spre vorbele rostite din invidie.Doar tu ştii cum îţi este mai bine.Succes pe toate planurile! Nobody4Nobody.

4 răspunsuri:
| dyonline88 a răspuns:

Binenteles ca poate sa ajunga.trebuie sa fi foarte talentat.depinde si de fondurile care le ai. poti sa te prezinti la noi in tara la unul din conscurile care sunt acum(x factor, vocea romaniei ). daca ajungi sa castigi la ei.te lansezi si cu multa munca vei progresa(cum a facut si INA).sau poti sa te prezinti chiar in alta tara la unul din aceste Bafta multa!

| ZuzaTA a răspuns:

Heylove struck Desigur happy Daca ai talent si esti istet si te'ai dus de mic la concursuri, olimpiade etc... dc nu? Nu conteaza varsta, talent sa ai ( Cum spune @ ButterflyWingswinking ) Si desigur trebuie muncawinking ca sa ajungi sus happy kiss

Fundita?batting eyelashes pls big grin

| ButterflyWings a răspuns:

Nu cred ca conteaz varsta, talent sa ai!

| BogdanV20 a răspuns:

Cu putina munca si talent, totul e posibil. Nu conteaza varsta.