| Marius19881 a întrebat:

Credeti ca e posibil ca o divinitate sa apara chiar acum in momentul asta? adica sa se creeze una acum?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Omule, detinerea de conturi multiple este strict interzisa.
Toata lumea si-a dat seama dupa intrebarile idioate, ca esti AndreiTot12.
Nu ti-a ajuns suspendarea contului, ti-ai creat altul si tot intrebari idioate postezi si pe asta...
Era la mintea cocosului ca dupa ce ramane suspendat isi va face un cont nou si va continua sa posteze intrebari idioate IAR.
De la mine ai raport pentru detinerea de conturi multiple.
Si vreau sa te intreb, de ce nu reactionezi la raspunsurile mele? Poftim, o a tereia dovada, cel putin pentru mine, ca esti AndreiTot12.

| alexwahl a răspuns:

Doar daca esti sfant!

| Dennv a răspuns:

Ce doresti de la mine?