| crico a întrebat:

Credeti ca un proiect de autostop pe Internet (www.cumasina.net) functioneaza? Daca da, de ce, daca nu, de ce?

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Ar merge dar nu pentru Romania, mai bine il faci (daca e ideea ta si faci tu) pentru SUA. Adica daca faci asta ca sa castigi niste bani, de pe urma acestui proiect.

Si mai exact cum ar trebui sa functioneze? sau mai bine nu zi ca poate iti iau altii ideea. (O idee interesanta).

1 răspuns:
| crico explică:

@ikram Am creat acest site mai mult pentru am considerat ca este nevoie de el. Mersi pentru raspuns!