| Andreeutza_Dragutza a întrebat:

Va venii sfarsitul lumii in 2012?

12 răspunsuri:
| Jane a răspuns:

Mi se pare o prostie chestia cu sfarsitul lumii in 2012. Inainte, toti ziceau ca in 2000 vine sfarsitul lumii, dar uite ca nu a venit, asa cum nu ve veni nici in 2012, nu iti face griji. Astea sunt niste prostii, se scriu carti, se publica articole, toate aduc bani, iar cand o sa vada ca nu se intampla nimic, chiar ma intreb care o sa fie reactia oamenilor. Sfarsitul lumii va veni cand hotaraste Dumnezeu, nu cum au zis mayasii cu mult timp in urma. Sper ca te-am ajutat!

| AlexSadik a răspuns:

Sfarsitul nu v a fi in 2012 sfarsitul v a incepe atunci (desigur el se observa inca din ziua de azi cum evolueaza) dar atunci v a fi din ce in ce mai rau. 2013 pe la inceput v a fi sfarsitul parerea mea

| kolcov a răspuns:

DA, v'a venii crying((( o sa murim. vaii crying(... ce dracul credeti in toate ***'urile astea? laughing doamne, numai Dumnezeu stie cand v'a fi sfarsitul lumii happy

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Nu. sfarsitul lumii va fi cand va vrea Dumnezeu!
Eu daca iti spun ca maine este sfarsitul lumii ma crezi?(nu prea cred)
Parerea mea este ca sfarsitul lumii va fi cand va vrea Dumnezeu!
Daca vrea sa fie maine maine va fi! Nu avem de unde sa stim!

Aaaa...si parintii mi-au spus ca tot asa s-a anuntat ca in 1980 1987 1995 2000 va fi sfarsitul lumii si uite ca suntem in 2010.

| Sconcsiş a răspuns:

Neah... Doar vrajeala.
Se zice asta pentru ca maiasii s-au oprit la data aia. Poate n-au mai avut chef sa faca mai departe sau poate a murit ala care scria calendarul...

Răspuns utilizator avertizat
| asdD a răspuns:

Nu.

| Asdffd a răspuns:

Cum sa vina sfarsitul lumii.
1. Ce ar face toate fetele care inca nu si-au pierdut virginitatea? Iti dai seama, blestem total.
2.Cum sa moara Justin Bieber sau Lady Gaga? Pariu ca se gasesc cateva mil de pustani sa-si vanda sufletul pentru a amana armaghedonul?!
3.Cum s-ar mai face bani pe IMVU ( sau nu )
4.Trebuie neaparat sa apara a 11-a serie din Twiglight ( vampiri prosti la miezul noptii )
5.Cum sa dispara TPU? Cuuuuuuuuuuuuuuuum?

| AidaAmaranta a răspuns:

Nu se stie.

| Zara_8585 a răspuns:

NU.

Ramai in sigurantabig grin

| Dr. Alin a răspuns:

Sfarsitul lumii va veni doar cand va vrea D-zeu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce te raceste raspunsul?
NU