| Cristina0911 a întrebat:

Cu ce maxi taxi pot ajunge la aeroportul Otopeni si de unde il pot lua?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Exista microbuze si de la Suceava la Otopeni, asa ca, poate ne spui, macar cu aproximatie, DE UNDE vrei sa ajungi la Otopeni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu maxi taxi nu ajungi, ajungi cu autobuzele 780 din gara de nord sau 783 din unirii

| mihai69 a răspuns:

La Otopeni nu merg curse maxi-taxi; ori iei un taxiu normal (nu costă o avere), ori iei un autobuz normal, RATB: 780, 783, 449. Sau săgeata albastră - e cursă specială „Henry Coandă express", parcă.